Resim Bulunamadı

Abiye Seçimleri Bir Sanattır

1 Eylül 2016
417 views
 • Sponsor Bağlantı
  Abiye Seçimleri Bir Sanattır

             Abiye Seçimleri Bir Sanattır

  Hayatımızın içine moda lafı o kadar yer aldı ki, artık modaya uyum sağlamadan adım bile atmaz olduk. Moda teknolojide, saç kesiminde, giyim kuşamda ve her yerde hayatımızda. Bunu yapmakta moda oldu lafı da tam bunu çağrıştırmaktadır aslında. Moda sadece ayak uydurma değil aslında bazılarımız içinde en iyi giyim kuşam kısacası şık gözükme sanatıdır. Buna sanat diyoruz çünkü şık gözükmek gerçekten de oldukça zor ve zaman alan bir iştir. Size uygun olan kıyafeti, elbiseyi bulacaksınız; en uygun kesimlerde olanı bulmaya çalışacaksınız; desenleri ile uyumlarına dikkat edeceksiniz ve birde bu elbise size çok yakışacak. Kısacası bir ressamın renklerindeki ahengi kıyafetle bedeniniz de yakalamaya çalışmanız gerekmektedir.

  Söz konusu özel günlerse abiye seçimlerimiz tam bir ressamın mükemmelliği çizmiş ve en iyisini oluşturmuş hali olmalıdır. Abiye seçimlerinde bayanlarımız oldukça zorlanmaktadır. Bunların nedenleri arasında aşırı kilolu olmaları, aşırı zayıf olmaları, tesettürlü olmaları, sıcak havalar,hamilelik, soğuk havalar ve bir çok etken vardır. Fakat bunlarla baş etmelerini sağlayacakta bir çok marka ve firma vardır. Tesettür giyimine hitap eden ve tesettürlü bayanlarımızın abiye bulmasında kolaylaştıran firmalarımız bulunmaktadır. Kilolu bayanlarımızı düşünerek sadece yüksek beden ve hamile bayanlar için abiye düzenleyen markalar vardır. Tabi bunları düşünürken zayıf insanları ve düşük beden xs ve s bedenlerdeki abiyeleri tasarlayan markalarda vardır.

  Bu durumlardan en çok zorlanılan durum ise sıcak havalarla baş edebilmektir. Böyle durumlarda tulum abiyeleri tercih ederiz ama neredeyse hepsi birbirine benzetilmektedir. Tulum abiye seçimlerimizin en zor kısmı da burada başlamaktadır. Hem özgün ve çarpıcı, hem şık, hem de diğer tulum abiyelere benzemeyen abiye çeşitlerini aramak bizler için ölüm olabilir.

  Galiba en kolay ise soğuk havalarda abiye seçimlerimizi kolaylaştıran türdür. Bizi sıcak tutacak kumaş türlerinde abiye seçimlerimizi ve marka seçimlerimizi buna göre yaparsak bu sorunu çözmüş olabiliriz.

  Ne yaparsak yapalım abiye seçimini bir sanat gibi görebilirsiniz ve bu sanat eserini en doğru biçimde yapabilmek için dikkatli, titiz ve seçici davranmalıyız. En ufak pürüz bazen bizi şıklıktan bir adım bile geriye götürebilir ve bazen ten rengimize uymayan bir abiye bizi içinde oldukça sıradan gösterebilir. Bu yüzden sanatımızı oluştururken bilindik markalardan tercihlerimizi yaptığımızda kendimizi daha iyi ve rahat hissedebiliriz.

   

  Reklam
 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  PINAR ŞEMS ABİYE MODELLERİ
  PINAR ŞEMS ABİYE MODELLERİ
  Gamze Polat Abiye Modelleri
  Gamze Polat Abiye Modelleri
  Abiye Mağazaları
  Abiye Mağazaları
  Tulum Abiyeler
  Tulum Abiyeler
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.