Resim Bulunamadı

Bayan Çanta Modelleri

16 Aralık 2016
210 views
 • Sponsor Bağlantı
  Bayan Çanta Modelleri

  Bayan çanta modelleri yeni sezonda oldukça renkli ve gündelik modelleri ile sizlere şık bir kombin oluşturma imkanı sağlamakta. Yeni sezon çanta modelleri adeta ” Ben burdayım” diyor… Sırt çantası modelleri her sezonda olduğu gibi bu sezonda bizlere spor bir şıklık katmakta. Yeni kombin önerileri arasında hızla yerini alan çapraz askı çanta modelleri ise farklı formlarda karşımıza çıkmakta. Doğanın sesi bu sezon çantalarımıza ve beraberindeki aksesuarlara yansımış düzeyde. Bir çok çanta modelinde yer alan renk tonlamalarında grafik çizimlere kadar her renk tonlaması ve modelde çanta ile sezonu karşılamaktayız.

  Çanta modeli seçimi konusunda göstereceğimiz hassasiyet bizleri yeniliklere açık ve doğal bir ambians sağlamakta. Cool bir tarzı yansıtan spor çanta modelleri bu sezonda hem klasik giyim tarzı hem de sportif şıklığımız ile iç içe olmakta. Bu sezon oldukça geniş ve bir model de birbirleri ile uyumlu çanta modellerinin yanı sıra zıt renklerle bezenmiş geniş kulplu çanta modelleri ile karşılaşacağız. Özellikle gündelik kombinlerimiz de adeta bir tamamlayıcı niteliğinde olan bu ürünler stil oyunlarına davetiye çıkarmakta. Sezonun sonbahar kış mevsimine geçmesi ile renk tonlamalarında yaşanan doğallık ön plana çıkmaktadır. Genel olarak kırmızı, mavi gibi canlı renklerin yanı sıra sade kahverengi ve tonları, bej ve krem rengi gibi sıcak renk tonlamaları bu sezon bayan çanta modelleri ile bizleri karşılamakta.

  Çanta modelleri senelerce renk ve stil değiştirerek koleksiyonlarda yerini aldı. Şimdilerde ise neredeyse bir çok tasarımda çanta olduğunu anlayamacağımız modelde tasarımlar ile karşılaşmaktayız. Bu ürünleri tercih ederken kıyafet seçimimize de özen göstermeli ve çantamızın kıyafetimizi tamamlayıcı bir aksesuar olduğunu unutmamalıyız. Bir çok ünlü moda koleksiyonlarında ve markalarda eski ve yeni sezona ait çanta modelleri ile harmanlanmış bir bütünsellik gözlemleyeceksiniz. Özellikle kalın kulplu çanta modelleri ise uzun zamanlar olduğu gibi bu sezonda favorilerimiz arasında yer almakta. Konforumuz için her ne kadar tarzımızdan ödün versek de yeni sezon çanta modellerinin oldukça şık ve havalı duracağı kesin…

   

  Reklam
 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Bayan Cüzdan Modelleri
  Bayan Cüzdan Modelleri
  Sırt Çanta Modelleri
  Sırt Çanta Modelleri
  2015 Prada Çanta Modelleri
  2015 Prada Çanta Modelleri
  Mango Çanta Modelleri 2015
  Mango Çanta Modelleri 2015
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.