Resim Bulunamadı

Bayan ceket modelleri

16 Aralık 2016
257 views
 • Sponsor Bağlantı
  Bayan ceket modelleri

  Özellikle sonbahar mevsiminde sürekli olarak kıyafetlerimizin üzerinde vazgeçilmezlerimiz olarak kullandığımız ceket modelleri gardırobumuzun olmazsa olmazları arasında yerini almakta. Hangi bayanın gardırobunu açarsanız açın muhakkak ki kendine özgü stilini yansıtan bir ceket modeli ile karşılaşmaktasınızdır. Her yıl değişime uğrayan ceket modellerindeki tarz bu sene de farklı kalıplarda ve tasarımlarda vitrinlerde yerini almıştır.

  Her ne kadar sezon sezon ceket modellerindeki trend değişim gösterse de bir çok ceket modeli yeni sezonda da ufak tefek değişimlerin dışında eskiye dönük modellerde karşımıza çıkmakta. Resmi tarzda, ofis tarzında veya cıvıl cıvıl spor tarzda bir çok ceket modelini seçerek oldukça şık ve gösterişli kombinler oluşturabiliriz. Bu sezon renk yelpazesi bir yana model olarak oldukça zengin model seçenekleri ile karşılaşmaktayız. Uzun, kısa, dar ve bol olarak farklı farklı modellerde seçimlerde bulunarak oldukça güzel kombinler oluşturabiliriz. Tüm bu seçenekteki ceket modellerinin raflarda yerini alması ile bayanların işi oldukça zorlaştı. Birden fazla kombin örneklendirmesi yapma ve stilini yansıtma konusunda bir çok modelin yer alması seçim konusunda kararsızlığa düşmenize sebebiyet verecektir. Her halükarda ceketlerin kombinlerimiz için ayrılmaz ve önemli bir parça olduğu aşikar…

  Deri ceket modelleri sezonun vazgeçilmezleri arasında diyebiliriz. Her ne kadar kullanım bakımından deri olduğu için çok çabuk yıpranma ihtimali olsa da dikkatli ve özenli kullandığınızda oldukça şık ve kaliteli kombinleri deri ceket ve aksesuarlar ile oluşturabilirsiniz. Özellikle deri montlarda açığa çıkan yan fermuar detayları ise göz alıcı bir şıklık oluşturmakta. Deri ceketlerin yanı sıra blazer ceket modelleri geçen senelerde olduğu gibi bu sene de oldukça moda. Genel blazer ceket modellerini sade şık kombinleriniz ile bütünleyip gündelik kombinlerinizde de blazer ceketleri kullanabilirsiniz. Bayanların gardırobunun olmazsa olmaz parçalarından bir tanesi de kot ceketlerdir. Şık bir jean ile kombinlendiğinde hem spor hem de şık bir görünüm elde etme olanağına bu ceket modelini seçerek dahil olmaktasınız. Kısa kot ceket modelleri ise yine bu sezon yükselişte olan ceket modeli seçimlerinden bir tanesidir.

  Reklam
 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Fantezi ile gerçeğin arasında olan bir kadın
  Fantezi ile gerçeğin arasında olan bir kadın
  Yeni Koleksiyon ADL den Doğa Üstü ve Dostu !
  Yeni Koleksiyon ADL den Doğa Üstü ve Dostu !
  Yelek Modelleri
  Yelek Modelleri
  Lcw Hırka Modelleri
  Lcw Hırka Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.