Resim Bulunamadı

Günlük 2014 Elbise Modelleri

16 Eylül 2013
101 views
 • Sponsor Bağlantı
  Günlük 2014 Elbise Modelleri

  2013′ün günlük elbiselerinden sonra  2014 günlük elbise modellerini bütün moda hayranları bekliyordur. Peki 2014 günlük elbise modelleri nasıl tasarlanmış ve renkleri nelerdir bir onlara değinelim. 12 parçadan oluşan 2014 günlük elbiseler de daha çok desenli modellere yer verildiğini görmekteyiz ve kısa elbiselerin olduğunu dikkatlerden kaçmıyor. Renklerin güzelliği baharı ve yaz sezonunu bizlere hatırlatıyor. Her renk çeşitlerini günlük elbise çeşitleri üzerine kullanan tasarımcılar gerçek harika ürünler sunmaktadırlar. Bu ürünleri sadece günlük hayatta değil, o kadar şık ki iş hayatınız da ya da gece özel davetlerde de kullanabilirsiniz.

  En önemli noktaya gel gelelim. Tabi ki de bu önemli nokta bu günlük 2014 elbise modellerini nasıl kombinleyeceğimiz. Sizlere bu konuda yardımcı olmaya çalışacağım. Öncelikle çantalara değineli, sade renklerden oluşan el çantası ve kol çantası modellerini tercih etmelisiniz. Ayakkabılar da bu günlük elbiselerin en çok kombinlendiği topuklu tasarımlardır. Çok abartılı topuklu tercih etmeyiniz diye de uyarmak isterim. Şimdi en önemli kısmına gelelim takı, aksesuarlar bunların doğru kombinlenmesi şıklığı en iyi göstergesidir. Bu nedenle ışıltılı ve mat bilekliler ayrıca kolyeler tercih etmelisiniz.

  Kombinleme işini tamamladıktan sonra sizler için derlediğimiz 2014 elbise modellerinin ne kadar güzel ve büyüleyici tasarımlar yansıttığını sizlerin görmesini istedik. Buyurun galerimize.

  Günlük Elbise 2014 Modelleri

   

  Reklam
 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Fantezi ile gerçeğin arasında olan bir kadın
  Fantezi ile gerçeğin arasında olan bir kadın
  Yeni Koleksiyon ADL den Doğa Üstü ve Dostu !
  Yeni Koleksiyon ADL den Doğa Üstü ve Dostu !
  Bayan ceket modelleri
  Bayan ceket modelleri
  Yelek Modelleri
  Yelek Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.