Resim Bulunamadı

Yeni Ferace Modelleri

12 Ağustos 2016
486 views
 • Sponsor Bağlantı
  Yeni Ferace Modelleri

  Bayanların tesettür giyime verdiği önem ile birlikte, sade ferace modelleri bir hayli ilgi görmeye başlamıştır. Çok eski yıllarda giyilmeye başlanan feraceler, günümüz şartlarına uyarlanarak, moda rüzgârlarını estirmeye başlamıştır.  En şık model ve kesim detayları bayanlara hizmet verirken, bu yakasız tesettür kıyafeti, fermuarlı, düğmeli, işlemeli ve taş süslemeli olarak çeşitliliklere de sahiptir diyebiliriz.

  Siyah modeller

  Elbette ki kış aylarında en çok tercih edilen renk siyahtır. Yine yeni sezon ferace modelleri, siyah tonlarda pek çok farklı model olarak kullanıcısına sunulurken, önden ya da arkadan fermuarlı tasarımlar kullanım kolaylığına imkân vermektedir.

  Düğmeli modeller

  Bu kıyafetlerde, düğme detayları, aslında bir şıklık göstergesi olarak biliniyor. Önden seramik düğmeler ile şekillendirilen modeller, arkası bol kesim detayları ile kullanıcısına sunulurken, işlemeler kollarda kendini göstererek, gayet modern görünümler sunulmaktadır.

  İşlemeli feraceler

  Eğer ki sade modeller ilginizi çekmiyorsa, siyah üzeri gümüş ya da altın tonlarda işlemeler tercih edilebilir. Hem daha nostaljik hem de daha şık olarak boy göstermenizde yardımcı olabilecektir. Eğer ki işlemeli modeller sizler için abartılı geliyorsa, önden fermuarlı en sade tasarımlara da göz atabilirsiniz.

  Sade tasarımlar

  Bu kapsamda da, yeni ferace tasarımları, önden yarım fermuarlı olarak seçim yapılabilir. Kol kesimi olarak dar ya da geniş seçimler yaparak, tarzınızı ortaya koyabilirsiniz. Moda tasarımcısının en yeni tasarımları arasında seçimler, reyonlarda sizleri bekliyor.

  Reklam
 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Zühre 2013 / 2014 Sonbahar Kış Koleksiyonu
  Zühre 2013 / 2014 Sonbahar Kış Koleksiyonu
  Kapalı Kadınlar İçin 2014 Bluz Modelleri
  Kapalı Kadınlar İçin 2014 Bluz Modelleri
  2013 Aker Tunik Modelleri
  2013 Aker Tunik Modelleri
  Aker 2013 Eşarp Modelleri
  Aker 2013 Eşarp Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.